hydraulika-silowa

Usługi hydrauliki siłowej

Maszyny przemysłowe wykorzystują układ hydrauliki siłowej w celu uzyskania energii do wykonania pracy. Stała eksploatacja powoduje zużywanie się układów zamkniętych, przez które przepływa ciecz hydrauliczna, ich przerwanie może doprowadzić do zmniejszenia efektywności pracy maszyny bądź całkowitego jej uniemożliwienia. Czas odgrywa istotną rolę, dlatego w ofercie znajduje się szereg usług, umożliwiających błyskawiczne naprawy usterek, dzięki czemu bardzo szybko będziesz mógł wrócić do wykonywania swoich zleceń. Mobilny serwis hydrauliki siłowej umożliwia sprawną naprawę bez obaw o konieczność transportu maszyny, a znajdująca się w ofercie przenośna prasa do zaciskania węży, znacząco przyspieszy wykonanie pewnych napraw.

koparko-ladowarka

Usługi koparko-ładowarki

Jesteśmy wyposażeni w koparko-ładowarkę JCB 4CX, umożliwia ona wykonywanie robót ziemnych, jak i również transport urobków ziemnych. Idealnie sprawuje się podczas prac wyrównywania terenu, wykopach oraz przetransportowywaniu materiałów budowlanych. Jest to największy i najwydajniejszy model koparko-ładowarki oferowany przez firmę JCB. Wyposażona jest w cztery koła o równych wymiarach. Jej konstrukcja zapewnia szeroką widoczność oraz wyjątkową zwrotność, umożliwia to precyzyjniejsze i wydajniejsze wykonywanie prac.

spawanie

Usługi spawalnicze i ślusarskie

Spawanie i obróbka metali to kolejne usługi świadczone przez naszą firmę. Wykonujemy konstrukcje metalowe, bramy, projekty nadesłane przez klientów. Realizacje zleceń rozpoczynamy od ustalenia rodzaju oraz grubości tworzywa, z którego ma powstać produkt. Po zamówieniu i odbiorze materiałów z huty, przystępujemy do wycinania odpowiednich elementów oraz wywiercania ewentualnych otworów. Następnie przystępujemy do spajania poszczególnych elementów przez odpowiednio dobraną metodę spawalniczą. Na sam koniec przystępujemy do obróbki wykonanych konstrukcji, w tym procesie wykonujemy szlifowanie spawów, piaskowanie oraz malowanie elementów.